СУВЕНІРИ З ДЕРЕВА
ШАХИ • НАРДИ • ШКАТУЛКИ

ЗАМОВИТИ ВИРОБИ:

098-644-62-19

Нарди дерев'яні ручної роботи – гарний сувенір

Нарди з дерева косів

Нарди ручної роботи з різьбою та інкрустацією, красиво оформлені й майстерно виготовлені з довговічних натуральних матеріалів – це чудова інтелектуальна головоломка. Нарди радують своїх шанувальників вже не одну тисячу років. Їх можна придбати собі або подарувати близькій людині.

В комплекті:

Гральна дошка, 2 кубики, 32 шашки

Розміри виробу:

56 x 24 x 7,5 см

Вид дерева:

Горіх, черешня

Зовнішня сторона:

Різьба по дереву

Внутрішня сторона:

Інкрустація кольоровим деревом, оздоблення бісером

Фото: нарди з черешні та явора

Нарди дерев'яні з різьбою
Нарди з дерева інкрустовані
Нарди дерев'яні в подарунок
Нарди з дерева в подарунок
Нарди дерев'яні на подарунок
Нарди з дерева на подарунок
Нарди дерев'яні виготовлення косів
Нарди з дерева виробництво косів
Нарди дерев'яні інкрустовані з різьбою
Нарди з дерева інкрустовані з різьбою

Дерев’яні нарди з різьбою та інкрустацією

Ігрові дошки виготовлені якісно й майстерно: вони слугуватимуть не один десяток років, не втративши пристойного вигляду. Естетичні малюнки й розкішні орнаменти приводять у захват вмілим виконанням і елегантним виглядом. Не менш прекрасно виглядають і фішки, виконані з масиву горіха та явора.

На нашому сайті представлені різні моделі захопливої гри з чудовим дизайном, гарними візерунками, витонченою різьбою та інкрустацією.

Візерунчасті нарди з дерева на подарунок

Подарункові нарди – не просто сувенір, який буде припадати пилом на полиці. Різьблені нарди прикрашатимуть інтер'єр і стануть неодмінним атрибутом сімейних і дружніх вечорів у стінах рідної домівки.

Такий презент досить універсальний, його можна вручити на свято або день народження, родичам і батькам, братові й племіннику, коханому хлопцю або чоловікові. Адже не може бути нічого кращого, ніж догодити з сюрпризом тому, хто дорогий душі, і викликати у нього посмішку на обличчі.

Можна підібрати й презентабельні набори, у які входять додатково шашки й шахи з дерева. Ціна на нарди й шахи у комплекті трохи вища, але вони задовольняють смаки різних гравців і допомагають урізноманітнити дозвілля.

Купити дерев’яні нарди: ціни

Знайти ексклюзивний і дорогий подарунок шановному винуватцю свята непросто, особливо, якщо у нього «все є». Втілене у життя руками справжнього майстра творіння мистецтва запам'ятовується, дивує й доставляє тільки приємні емоції.

Купити нарди Ви можете оплативши кошти на карту або розрахуватись готівкою при отриманні виробу у відділенні з доставки.

2900 гривень

Діє знижка при оптових замовленнях.



Замовити вироби: 098-644-62-19 096-319-22-20