СУВЕНІРИ З ДЕРЕВА
ШАХИ • НАРДИ • ШКАТУЛКИ

ЗАМОВИТИ ВИРОБИ:

098-644-62-19

Вишукана дерев’яна шкатулка у вигляді серця

Шкатулка дерев'яна з різьбленням у вигляді серця

Красива дерев’яна шкатулка оформлена дуже стильно й елегантно. Майстерне різьблення по дереву, оздоблення тканиною з середини, вигнуті витончені ніжки, естетичний старовинний вигляд – такий аксесуар неодмінно прикрасить інтер’єр кімнати й додасть їй ще більшої жіночності.

Розміри шкатулки:

19 x 16 x 9 см

Вид дерева:

Груша

Зовнішня сторона:

Різьба по дереву

Фото: Шкатулка-серце

Шкатулка-серце дерев'яна з різьбою
Дерев'яна шкатулка-серце з різьбою
Шкатулка дерев'яна подарунок на валентина
Дерев'яна шкатулка  подарунок на валентина
Шкатулка дерев'яна подарунок матері
Шкатулка дерев'яна  подарунок матері
Шкатулка дерев'яна з різьбою в подарунок
Шкатулка з різьбленням дерев'яна в подарунок

Косівська шкатулка – чудовий сувенір на подарунок

Шкатулка завжди займає особливе місце на дамському столику. У шкатулочках жінки й дівчата зберігають різні дрібні предмети, які легко втратити. Оригінальну дерев’яну шкатулку у вигляді серця з візерунками можна подарувати на свято або з нагоди урочистого моменту у житті. Гарну шкатулку для прикрас буде приємно отримати у подарунок близьким подругам і колежанкам.

Шкатулка-серце – романтичний подарунок на День святого Валентина

Щоб здивувати близьку людину, можна подарувати шкатулку у вигляді серця на День закоханих, одночасно поклавши всередину приємний презент. Візерунчаста шкатулка-серце – майстерне творіння, яке неодмінно сподобається коханій дівчині.

Елегантна шкатулка – подарунок матері

Як в стародавні часи, так і сьогодні шкатулки актуальні. Витончена шкатулка-серце або шкатулка-книжка – надзвичайно теплий і делікатний подарунок для мами. Це увага, висловлена красивим й зручним аксесуаром.

Візерунчаста шкатулка – ніжний подарунок дівчині

Це ідеальний символічний презент для дівчини. У чудовій шкатулочці можна зберігати всілякі дрібнички, аксесуари, прикраси й особливо дорогі серцю пам’ятні речі. Красивий вигляд і охайне внутрішнє оформлення шкатулки у вигляді серця порадують витонченістю й незвичайним дизайном.

Замовити шкатулку: ціна

Ви зможете замовити й купити у нас шкатулку-серце за доступними цінами. Гарантуємо зразкову якість і ідеальну форму наших виробів, адже вони створені вручну й з душею. Майстерне творіння різьбяра буде довгі роки вражати оточення своєю красою.

1400 гривень

Діє знижка при оптових замовленнях.Замовити вироби: 098-644-62-19 096-319-22-20